سفارشات شما در اردبیل موبایل با روش‌های زیر ارسال می‌شود:

سفارش‌های ثبت شده برای شهر اردبیل

در محدوده تعریف شده، ارسال با پیک انجام می‌شود. هنگام ثبت آدرس در مرحله آخر سفارش، کد پستی معتبر خود را وارد کنید تا مشخص شود در محدوده پیک اردبیل هستید یا خیر.

ارسال خارج از محدوده شهر اردبیل با پست یا تیپاکس انجام می‌شود.

دقت داشته باشید در مرحله آخر ثبت سفارش و ورود آدرس، لازم است شخص تحویل گیرنده را به درستی مشخص نمایید؛ زیرا سفارش شما صرفاً به این شخص تحویل خواهد شد و برای تحویل بسته، ارائه کارت شناسایی الزامی می‌باشد.

همچنین در صورت لزوم می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری از دفتر فروشگاه تحویل بگیرید. برای این کار، لازم است کد پستی معتبر داخل اردبیل را در آدرس خود ثبت کنید و این روش ارسال را انتخاب نمایید. پس از دریافت پیامک آماده شدن سفارش، می‌توانید جهت تحویل سفارش به آدرس ذکر شده در پیامک مراجعه فرمایید.

سفارش‌های ثبت شده برای استان‌های دیگر

سفارشات شهرستان از طریق پست پیشتاز یا شرکت تیپاکس ارسال خواهد شد. تیپاکس یک شرکت خصوصی حمل و نقل کالا است که سرعت و هزینه بالاتری نسبت به پست دارد.

مبلغ هزینه ارسال پست در سفارش شما ثبت می‌شود و با فاکتور خود پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت هزینه هنگام تحویل نیست؛ اما هزینه تیپاکس پس کرایه بوده، شما هنگام تحویل بسته به مامور تیپاکس پرداخت خواهید کرد. هزینه تیپاکس بستگی به شهر و ارزش مرسوله شما دارد.

دقت داشته باشید از زمانی که مرسوله شما تحویل شرکت پست یا تیپاکس شد، مسئولیت آن صرفاً با آن شرکت‌ها و بیمه بوده، فروشگاه اینترنتی اردبیل موبایل نسبت به آن مسئولیتی ندارد.

زمان ارسال سفارشات

در روش ارسال پست و تیپاکس، سفارش شما پس از ثبت نهایی و پرداخت حداکثر تا 48 ساعت کاری تحویل این شرکت‌ها خواهد شد. به طور معمول اگر تا ساعت 11 سفارش شما ثبت شود، به احتمال زیاد در همان روز تحویل پست یا تیپاکس می‌شود.

از زمان تحویل ما به پست یا تیپاکس، زمان دقیق رسیدن مرسوله به شما مشخص نیست و در اختیار این شرکت‌ها خواهد بود.

در روش ارسال پیک اردبیل، سفارش شما پس از ثبت نهایی و پرداخت در همان روز یا حداکثر روز کاری بعدی ارسال خواهد شد. زمان ارسال بستگی به تعداد سفارش‌های هم محدوده با شما دارد و از پیش مشخص نیست.